#
# # #
#
Sezin Gezer -- Süper Sonuç
Termal Sauna Şortu iki sene önce aldım. Elde ettiğim sonuçlar neticesinde çevremde bir çok arkadaşım da ürüne sahip oldu. Verdiğim kiloları tekrar almak konusundaki endişelerimin de boşuna olduğunu an
------------------------------------
Özlem Tepeli -- Süper Sonuç
Kullanalı henüz 10 gün olmasına rağmen mükemmel sonuçlar gördüm, tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, edeceğim de. İlk önce fiyatı daha uygun diye farklı bir firmadan satın aldım, bana içerisinde fatur
------------------------------------
Orhan Güneş -- Çok iyi
Göbeğimdeki fazlalığı gidermek için aldığım termal sauna kemer beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Teşekkür ederim
------------------------------------
Meliha Karaçam -- Tebrikler
Ben öncelikle firmanın samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Aldığım şortun yanında karın bölgem için ayrıca yelek alacağımı söylediğim müşteri temsilcisi bana gerek olmadığını, çünkü şortun göğü
------------------------------------
| 1 || 2 || 3 |

#
#

Termal Tuz Nedir ?

Tuz oranı en yüksek su olan Lut Gölü'nden çıkarılan termal tuz, binlerce yıldır şifa dağıtmakta ve birçok özelliği ile kutsal kitaplarda bile adından söz ettirmektedir. Lut Gölü, okyanuslara oranla 7 kat daha fazla tuz ihtiva eden bir su yapısına sahiptir ve bu sudan çıkarılan çamurda bol miktarda potasyum, sodyum, kalsiyum, klor ve brom gibi madenler bulunmaktadır.

Binlerce yıldır, özellikle sedef hastalığının tedavisinde kullanılan Lut Gölü'nün bu yararlı minerallerle dolu içeriği şimdi yakınınızda duruyor.
#
Lut Gölü'nden çıkarılan termal tuzun faydaları nelerdir?
Cildin sıkılaşmasını sağlarayak, sarkmaları yok eder ve daha gergin bir cilt sağlar.
Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar ve kan dolaşımını hızlandırır. Vücutta biriken toksik maddelerin terleme yoluyla atılmasını sağlar. Cildin hemen altında yer alan yağ tabakasını inceltir.

Lut Gölü'nden çıkarılan Termal Tuz nasıl kullanılır?
1 bardak ılık suya bir çay kaşığı termal tuz ekleyin. İyice karıştırın ve uygulama yapacağınız bölgeye sürün. Yumuşak bir bezle bu karışımı masaj yaparak cildinize yedirin. Ardından, streç film ile kaplayın. 1 saat sonra cildinize sardığınız streç filmi çıkarıp, uygulama yaptığınız bölgeyi su ile temizleyin.

Termal Tuz ile ilgili Uyarılar:
Hamilelik dönemindeki bayanların karın bölgesinde ve emziren bayanların meme bölgelerinde kullanmaları sakıncalıdır. Açık yaralara ya da yanık bölgelere termal tuz uygulaması yapmayın.
#
#

Sweat Termal Sauna Şort

Sweat Sauna Şort, yılların getirdiği deneyim ile müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Tamamen yerli üretim olan sauna şort, birinci kalite neopren kumaştan üretilir ve doğru kullanım ile yıllarca kalitesini korur.

Sauna şort ile yapılması gerekenler, diğer tüm zayıflama yöntemlerinden farklıdır. Ne spor yapmanız gerekir, ne de herhangi bir ilaç kullanmanız gerekir.

Tek yapmanız gereken sauna şortu giymek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmektir. Özel yapısı sayesinde, yaptığını her hareket size yağ yakımı olarak geri dönecek, fazlalıklarınızdan ve fazla kilolardan sauna şort ile kısa sürede kurtulacaksınız.
#
Sauna şort, fermuarlı yapısı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir ve bu sayede yıpranma sorunu ile karşılaşmaz.

Firmamız, sauna şort üreticisidir ve müşteri memnuiyeti başta olmak üzere, birçok kriteri göz önünde bulundurarak hareket etmekte, her geçen gün değişen ihtiyaçlar doğrultusunda üretim aşamalarını tekrar gözden geçirip kendisini ve ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Bize ulaşmak, soru sormak ya da sauna şort siparişi vermek için daha fazla beklemeyin, hemen iletişime geçin…

Sweat Termal Sauna Şort şimdi kısa bir süreliğine 1 Kg. Termal Tuz ve Termal Sauna Kemer Hediyeli!
#
#
Adınız / Soyadınız :
Telefon Numaranız :
#
# Numaranızı bırakın, müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz zaman sizinle iletişime geçerek bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.