#
# # #
#
Sezin Gezer -- Süper Sonuç
Termal Sauna Şortu iki sene önce aldım. Elde ettiğim sonuçlar neticesinde çevremde bir çok arkadaşım da ürüne sahip oldu. Verdiğim kiloları tekrar almak konusundaki endişelerimin de boşuna olduğunu an
------------------------------------
Özlem Tepeli -- Süper Sonuç
Kullanalı henüz 10 gün olmasına rağmen mükemmel sonuçlar gördüm, tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, edeceğim de. İlk önce fiyatı daha uygun diye farklı bir firmadan satın aldım, bana içerisinde fatur
------------------------------------
Orhan Güneş -- Çok iyi
Göbeğimdeki fazlalığı gidermek için aldığım termal sauna kemer beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Teşekkür ederim
------------------------------------
Meliha Karaçam -- Tebrikler
Ben öncelikle firmanın samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Aldığım şortun yanında karın bölgem için ayrıca yelek alacağımı söylediğim müşteri temsilcisi bana gerek olmadığını, çünkü şortun göğü
------------------------------------
| 1 || 2 || 3 |

#
#

Termal Tuz Nedir ?

#


Termal Tuz nasıl kullanılır?
1 bardak ılık suya bir çay kaşığı termal tuz ekleyin. İyice karıştırın ve uygulama yapacağınız bölgeye sürün. Yumuşak bir bezle bu karışımı masaj yaparak cildinize yedirin. Ardından, streç film ile kaplayın. 1 saat sonra cildinize sardığınız streç filmi çıkarıp, uygulama yaptığınız bölgeyi su ile temizleyin.

Termal Tuz ile ilgili Uyarılar:
Hamilelik dönemindeki bayanların karın bölgesinde ve emziren bayanların meme bölgelerinde kullanmaları sakıncalıdır. Açık yaralara ya da yanık bölgelere termal tuz uygulaması yapmayın.
#
#

Sweat Termal Sauna Şort

Sweat Sauna Şort, yılların getirdiği deneyim ile müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Tamamen yerli üretim olan sauna şort, birinci kalite neopren kumaştan üretilir ve doğru kullanım ile yıllarca kalitesini korur.

 

Sweat Termal Sauna Şort, herhangi ekstra bir emek sarfetmeden, ilaç kullanmadan, sadece vücudunuzun ürettiği ısıyı kullanarak bölgesel terleme sağlar.

#
Sauna şort, fermuarlı yapısı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir ve bu sayede yıpranma sorunu ile karşılaşmaz.

Firmamız, sauna şort üreticisidir ve müşteri memnuiyeti başta olmak üzere, birçok kriteri göz önünde bulundurarak hareket etmekte, her geçen gün değişen ihtiyaçlar doğrultusunda üretim aşamalarını tekrar gözden geçirip kendisini ve ürün yelpazesini geliştirmektedir.

Bize ulaşmak, soru sormak ya da sauna şort siparişi vermek için daha fazla beklemeyin, hemen iletişime geçin…

Sweat Termal Sauna Şort şimdi kısa bir süreliğine 1 Kg. Termal Tuz ve Termal Sauna Kemer Hediyeli!
#
#
Adınız / Soyadınız :
Telefon Numaranız :
#
# Numaranızı bırakın, müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz zaman sizinle iletişime geçerek bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.